Sma 1 Devam Sütü 900 gr

69,90 TL
Tükendi
Paylaş
9,90 TLSürat Kargo ileBugün Kargoda

Ürün Hakkında

Sma 1 Devam Sütü 900 gr 14SU.SMA.293.00000000000000001

Sma 1 Devam Sütü 900 gr

SMA1, 0-6 ay arası bebeğinizin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere bilimsel olarak formüle edilmiştir. SMA olarak amacımız bebekler için bir mucize olan anne sütüne benzer fiziksel ve zihinsel gelişimi sağlayacak bebek ve devam sütleri üretmektir. Bebeklik dönemindeki beslenmenin önemini ve ileri yaşlardaki sağlık üzerindeki etkilerini biliyoruz

  • Bebekler için en iyisi anne sütüdür. Anne sütü veremediğinizde veya anne sütünüz yetmediğinde SMA 1 bebek sütünü kullanabilirsiniz
  • Anne sütü, emzirmenin başladığı ilk dönemlerde whey ağırlıklıdır(%80 whey; %20 kazein), ilerleyen dönemlerde whey oranı azalıp, kazein oranı artmaya başlar. SMA1 de whey ağırlıklı bir formüldür. SMA 1 %65 whey; %35 kazein içerir. Whey oranı yüksek bebek sütlerinin kullanımı, bebek sütünün sindirimini kolaylaştırır, bebeğinizin gelişmekte olan böbrekleri üzerindeki yükü azaltır. 
  • Anne sütündeki baskın whey proteini alfa-laktalbumin’dir. Alfa-laktalbumin bebeğin alması gereken (esansiyel) aminoasitleri içeren whey proteinidir. SMA1?de alfa-laktalbumin ile güçlendirilmiştir. Anne sütünde 14g/L olan alfa-laktalbumin miktarı SMA1'de 12.8 g/L’dir. SMA1 alfa-laktalbumin ile güçlendirilmiş olduğundan bebeğin ihtiyacı olan esansiyel aminoasitlerin daha düşük protein miktarı ile verilmesine olanak sağlar ki bu da bebeğin sağlıklı kilo alımını destekleyen önemli bir özelliktir. 
  • Bebeğiniz yaşamının ilk altı ayında çok hızlı büyür; altıncı ayda kilosu doğum kilosunun yaklaşık iki katına çıkar. Bu nedenle, bu dönemde yeterli ve doğru protein alımı önemlidir. 
  • Besinsel olarak tamdır 
  • Omega 3 ve Omega 6 içerir 
  • Sindirimi kolaydır