Hakkımızda

Mağazacılık sektörüne 2000 yılında Ankara Ulus'ta açılan ilk mağazamızla adım attık. Yıllar içinde Dikmen'de ve Batıkent'te açılan diğer mağazalarımız ile Ankara'da daha çok kesime ulaşabildik. Uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, kaliteli ve zengin ürün yelpazemiz, müşterilerimiz ile olan bire bir diyaloglarımız sayesinde bebek mağazacılığı sektöründe güvenilir alışverişin bir simgesi olmayı başardık. Perakende satıştaki başarımızı 2012 yılında e-ticarete taşıyarak tüm Türkiye'de keyifli ve güvenilir alışverişin adresi olduk.

Gorgulbebe.com e-ticaret sitemizde kalite, güven ve yenilik ilk günlerden itibaren temel anlayışımız olmuştur. Yaptığımız birçok satışta müşterilerimiz ile birebir ilişkiler kurarak çözüm odaklı çalışmak temel prensibimizdir.

Müşterilerimizin internetten alışveriş yaparken merak ettiği her şeyi danışabileceği online müşteri hattımız ve mail kanalımız bulunmaktadır. Aklınıza takılan her konuda en hızlı ve kolay çözümleri sizlere sunabiliriz. İsteğiniz doğrultusunda bize danışabilir, uzmanından size en uygun ürünü seçmek için yardım alabilirsiniz.

Uzun yıllar sonucu kazanılan iş tecrübemiz ve alanımızda sahip olduğumuz çeşitlilik ile ihtiyacınız olan ürüne en uygun fiyatla, en keyifli ve güvenilir şekilde www.gorgulbebe.com.tr ailesi ile ulaşabilirsiniz.