Sevi Bebe Şeffaf Desenli Kova Beyaz

Sevi Bebe Şeffaf Kova BeyazAzo boya,toxic element, kanserojen, içermez
Diğer Renk Seçenekleri
18,00 TL
Tükendi
Paylaş
9,90 TLSürat Kargo ileBugün Kargoda

Ürün Hakkında

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Kova Beyaz 14SU.SEVİBEBE.100.000000000004

Sevi Bebe Şeffaf Kova Beyaz

  • Küvet, kova, lazımlık, maşrapa gibi plastik ürünler alırken nelere dikkat edilmeli: Plastik ürünler orijinal malzemeden de yapılabilir, hurda malzemeden de. Hurda malzemenin (hammaddenin)  zehirli madde içeren ve çöplükten alınan her hangi bir plastik olduğunu düşünün.
  • Bunların tamamı toplanarak tekrar üretime sokulur. Hurda malzemeden büyük çöp kovaları, inşaat malzemeleri vs. yapılabilir. Ancak ev tüketim malzemesi yapılamaz. Hele hele bebek ürünü hiç yapılamaz. Ayrıca ev tüketim ürünlerinde kullanılan plastiklerde kanserojen, toksik element veya azo boya kullanılamaz. Plastikte hurda malzeme kullanıldığını nasıl anlayabiliriz: Plastik ürünü ışığa veya güneşe doğru tutulur. Eğer plastiğin rengi dışında bir renk gözüküyorsa, örneğin yeşil plastik içinde, sarı, mavi, kırmızı parçalar da gözüküyorsa, hurda plastik kullanılmıştır. Hiçbir şey –ışık dahi – gözükmüyorsa, hurdayı kaybetmek için örtücü kullanılmış olabilir.
  • En iyisi bebek ürünü alırken yarı şeffaf-transparan- ürünler tercih edilmeli. Firmalardan test raporları istemek de çıtayı yükseltecektir. Plastik ürünlerde başka bir sorun da kalıp dökme metalden yapılmışsa, yüksek basınç nedeni ile kısa sürede deforme olacaktır. Deforme olan kalıptan çıkan ürünlerde gözenekler oluşacak, bu gözenekler hem pislik tutacaktır hem de hassas ciltleri kesecektir. Elinizi plastik yüzeye sürünce elinize pürüz gelmemeli.
  • Sevi Bebe ürünleri Azo boya,toxic element, kanserojen, içermez. Test edilmiştir.