Philips Avent SCF671/17 Natural Cam Biberon 120 ml

Philips Avent SCF671/17 Natural Cam Biberon 120 mlSaf ve Güvenli : Philips AVENT cam biberon ısıya ve termal şoka dayanıklıdır.
52,90 TL
Tükendi
Paylaş
9,90 TLSürat Kargo ileBugün Kargoda

Ürün Hakkında

Philips Avent SCF671/17 Natural Cam Biberon 120 ml 14SU.AVENT.SCF671/17.000000001

Philips Avent SCF671/17 Natural Cam Biberon 120 ml

  • Saf ve Güvenli : Philips AVENT cam biberon ısıya ve termal şoka dayanıklıdır. Bu sayede buzdolabında güvenle saklanabilir, ısıtılabilir ve sterilizasyona uygundur. 
  • Fransa'da üretilmiş medikal sınıf cam: Fransa'da üretilmiş, tamamen geri dönüştürülebilir, üstün kalite borosilikat cam. Philips AVENT cam biberon organik mürekkep kullanılarak basılmıştır ve kusursuz saflık için en yüksek kaliteyi sağlamak amacıyla sadece saf ham maddelerden üretilmiştir.
  • Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi: Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.
  • Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklar: Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir.
  • Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi: Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltır.
  • Philips AVENT serisi ile uyumludur: Yeni Philips AVENT Natural biberon, Klasik biberonlar ve bardak kulpları hariç Philips AVENT serisi ile uyumludur. Natural biberonları sadece Natural emziklerle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Bu biberon BPA içermez: Bu biberon, BPA içermeyen bir malzeme olan camdan üretilmiştir.