Otribebe Nazal Yumuşak Uçlu Burun Aspiratörü

Otribebe Nazal Yumuşak Uçlu Burun Aspiratörü burun tıkanıklığına karşı kesin çözüm
24,90 TL
Tükendi
Paylaş
9,90 TLSürat Kargo ileBugün Kargoda

Ürün Hakkında

Otribebe Nazal Yumuşak Uçlu Burun Aspiratörü 14SU.OTRIBEBE.10308.000000001

Otribebe Nazal Yumuşak Uçlu Burun Aspiratörü

Bebek ve çocuklarda mevsimsel olarak sık rastlanan solunum yolu enfeksiyonları yüksek miktarda mukus (burun salgısı) üretimine ve dolayısıyla da bebeğinizin burnunun tıkanmasına neden olur.

Tek başına bakıldığında burun tıkanıklığı önemli bir sorun gibi görünmeyebilir. Ancak tıkalı burun bebeğinizin rahatını ve huzurunu ciddi şekilde etkileyebilir ya da giderilmediğinde orta kulak iltihabı ya da sinüzit gibi daha ciddi ve ağrılı enfeksiyonlara dönüşebilir. 6 aylık olana kadar bebekler ağızdan nefes alabilme ve burun kanallarını sümkürerek temizleyebilme yeteneklerine sahip değildirler. Bu sebeple bebeklerin tıkanan burnunu etkin bir şekilde temizlemek çok önemlidir. Otribebe yöntemi bebeklerdeki burun tıkanıklığı sorununu gidermek için özel olarak geliştirilmiş ve Otribebe markası altındaki ürünler, bu yöntem için özel olarak tasarlanmıştır. Otribebe bebeklerdeki burun tıkanıklığına karşı kesin pratik ve hijyenik çözüm sunan ilk ve tek tedavi setidir.

Otribebe Nazal Aspiratörün Özellikleri Nelerdir?: Otribebe nazal aspiratör, rahatsız edici burun salgılarını burundan nazikçe uzaklaştırarak çocuğunuzun burnunun temizlenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kolay, güvenli ve hijyenik bir kullanıma sahiptir. Otribebe nazal aspiratör, bebeğinizin normal şekilde nefes almasına, yemek yemesine ve uyumasına yardımcı olur ve saha iyi hissetmesini sağlar. Burun salgılarının burundan uzaklaştırılması, kulak enfeksiyonları(otitis), sinüs enfeksiyonları(sinüzit) ya da öksürük gibi komplikasyonlarında önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Otribebe Nazal Aspiratör Nasıl Kullanılmalı?: Bir değiştirilebilir ucu(A) aspiratörün orta kısmına(B) yerleştiriniz.
Ağızlığı(C) kısmıını ağzınıza(ebeveyn, bakıcı)yerleştirin ve aspiratörün ucunu(A) bebeğinizin burun deliğine yerleştiriniz.
Ağızlık(C)kısmını kullanarak yavaş ve düzenli bir şekilde içinize çekiniz (aspirasyon). Eğer aspiratör ucu iki aspirasyon sırasında dolarsa, ağızlık yoluyla hava üfleyerek salgıları emme başlığından bir mendille boşaltınız yada ucu değiştiriniz.
Aynı işlemi diğer burun deliği için de uygulayınız. Kullanımdan sonra değiştirilebilir ucu(A)çıkarınız ve atınız.