Nuk Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon

Nuk Göğüs Rahatlatıcı Jelli TamponNUK Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon emzirme sırasında, öncesinde ve sonrasında kullanılabilir.
44,40 TL
Tükendi
Paylaş
9,90 TLSürat Kargo ileBugün Kargoda

Ürün Hakkında

Nuk Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon 14SU.NUK.NA252050.000000000001

Nuk Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon

NUK Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon emzirme sırasında, öncesinde ve sonrasında kullanılabilir.

Gebelik Döneminde: Gebeliğin ilk haftalarından itibaren göğüsler emzirme için hazırlanmaya başlar. Bu değişim daha fazla kan akışı dolayısıyla rahatsızlık hissine neden olabilir. NUK Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon, ılık olarka uygulandığında bu rahatsızlıkları hafifletmede çok yardımcı olur.

Emzirme Döneminde: NUK Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon, emzirme sürecinde de size çok destek olacaktır. Emzirme öncesi ılık olarak uygulandığında anne sütü akışını arttırmak için yardımcı olur ve daha keyifli bir emzirme deneyimi sağlar. Emzirme sonrasında ise soğuk olarak uygulanabilir. Böylece rahatlama sağlar. Ergonomik şekliyle göğüs yapısına ve dokusuna uygundur.

Emzirme sonrası: Emzirme dönemi bittikten sonra soğuk olarak uygulamaya devam edebilirsiniz. NUK Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon göğüs dokusunu güçlendirerek göğüsteki basıncı azaltır, daha kolay şekle girmesine yardımcı olur. Bu ürün ihtiyaç duyduğunuz taktirde vücudun diğer bölgelerine de uygulanabilir.