Nazal Ultra Yumuşak Uçlu Aspiratör

16,90 TL
Tükendi
Paylaş
9,90 TLSürat Kargo ileBugün Kargoda

Ürün Hakkında

Nazal Ultra Yumuşak Uçlu Aspiratör 14SU.NAZAL.001.000000000000001

Nazal Ultra Yumuşak Uçlu Aspiratör

Nazal aspiratör, rahatsız edici burun salgılarını burundan nazikçe uzaklaştırarak çocuğunuzun burnunun temizlenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kolay, güvenli ve hijyenik bir kullanıma sahiptir. Bebeğinizin normal şekilde nefes almasına, yemek yemesine ve uyumasına yardımcı olur ve saha iyi hissetmesini sağlar. Burun salgılarının burundan uzaklaştırılması, kulak enfeksiyonları(otitis), sinüs enfeksiyonları(sinüzit) ya da öksürük gibi komplikasyonlarında kullanılır.

Bebek ve çocuklarda mevsimsel olarak sık rastlanan solunum yolu enfeksiyonları yüksek miktarda mukus (burun salgısı) üretimine ve dolayısıyla da bebeğinizin burnunun tıkanmasına neden olur.

Tek başına bakıldığında burun tıkanıklığı önemli bir sorun gibi görünmeyebilir. Ancak tıkalı burun bebeğinizin rahatını ve huzurunu ciddi şekilde etkileyebilir ya da giderilmediğinde orta kulak iltihabı ya da sinüzit gibi daha ciddi ve ağrılı enfeksiyonlara dönüşebilir. 6 aylık olana kadar bebekler ağızdan nefes alabilme ve burun kanallarını sümkürerek temizleyebilme yeteneklerine sahip değildirler. Bu sebeple bebeklerin tıkanan burnunu etkin bir şekilde temizlemek çok önemlidir.