Milkway Milkplus Emziren Anne Elmalı Bitkisel İçecek

6,90 TL
Tükendi
Paylaş
9,90 TLSürat Kargo ileBugün Kargoda

Ürün Hakkında

Milkway Milkplus Emziren Anne Elmalı Bitkisel İçecek 14SU.MILKWAY.091.0000000000001

Milkway Milkplus Emziren Anne Elmalı Bitkisel İçecek

  • MİLKPLUS, Dünyada sadece Anneler için yapılmış ilk doğal emziren anne içeceğidir. İçeriği %100 bitkilerden oluşmakta olup herhangi bir katkı maddesi, renklendirici, şeker kesinlikle içermez. Tatlandırmak için %100 saf elma ve üzüm suyu kullanılmıştır.(renklendirici madde içermez rengini elma ve üzüm suyundan alır.)
  • Sadece 74 kcal Gazsız bir içecektir.Hazırlama sorunu olmadan direk içilebilir.Pastörizasyonu yapılmış, içimi keyifli leziz bir içecektir.ISO 9001-2006, ISO22000-2006 Belgeli tesislerde üretilmiştir.
  • Kullanımı: MİLKPLUS’ın günde 2 şişe tüketilmesi tavsiye edilir.Şişenin açıldıktan hemen sonra tüketilmesi gerekmektedir. Güneş ışığından ve sıcaktan muhafaza edilmelidir.
  • İçerik: Trigonella foenum-graceum (Çemen)- Matricaria recutita (m.chamomilla) (Mayıs papatyası)-Foeniculum vulgare (Rezene)-Pimpinella anisum (Anason)-Mentha piperita (Tıbbi nane) Melisa officinalis (Oğulotu)-Rosmarinus officinalis (Biberiye)-Pyrus malus (Elma suyu)
  • Milkplus açıldıktan sonra buzdolabında 2 gün muhafaza edilebilir. Milkplus ‘tan maxsimum faydayı almak için açıldıktan sonra tüketilmelidir.